| mii a întrebat:

Hmmm... faceti sex, si sunteti prinsi de parintii partenerei, CE SCUZA BAGATI? >=D

28 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ai ce scuza sa bagi.Nu poti spune "ah da` nu faceam nimic, ce te face sa crezi asta? Repetam pentru o scena la scoala". Nu mai e nimic de facut decat sa taci si sa accepti consecintele.

| Rayyy a răspuns:

Nu cred ca mai este loc de vreo scuza. As lasa capul in jos de rusine.

| gigiro a răspuns:

Ma scuzati, dar sa stiti ca nu a fost fata mare! Bag-o si pe ea in belea!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

OOOOOOPS...Nasoală situaţie!/Înseamnă că nu ai ales locul potrivit/Acum suportă consecinţele/Că doar eşti bărbat... Şi data viitoare schimbă locul

| NickiMinaj a răspuns:

Nu prea vad ce scuza ai putea sa bagi... laughing clasicul "nu e ceea ce pare" merge doar daca sunt autisti/orbi/schizofrenici. Eu zic sa-i saluti politicos, iti scoti sosetele pentru ei.

| Narfundo a răspuns:

1 Nici nu o cunosc.
2 Semana foarte bine cu sora mea.
3 Ea m-a pus sa fac asta.
O sa treaca cu vederea va zic eu.

| BlueHusky a răspuns:

+1 Dark Super tare

| Anablondyi a răspuns:

Foarte greu nu exista scuza atata timp cat v-a vazut in plina actiunelaughing

Daca nu ai facut pana acum asta iti spun asa.nu te du la ea acasa daca stii ca sta cu parintii straight facestraight face

| Ea12345 a răspuns:

Ce scuza sa mai bagi?laughing
Ma dadeam pe gheata din bucataria dvs, am auzit de la vecini ca aluneca, intamplator mi'au cazut pantalonii iar fiica dvs era goala, venita de la dus intinsa pe canapea si mi; au alunecat,, treburile" la ea intre picioare?laughing

Nu exista... Dar sa vezi saraca dupa rolling on the floor

P.S.recunoste ca am avut inspiratieblushing

| bulgaras_3493 a răspuns:

"vroiam sa vad daca e mancata de puricii" laughing)

| OzVrajitorul a răspuns:

Depinde cati ani aveti cand sunteti prinsi. Daca aveti peste 18 ani, din punctul lor de vedere ar trebui sa fie ok doar daca va protejatilaughing, daca aveti sub 18 ani aici depinde de parinti... daca ea este mai mica ca el adica ea sa aiba 17 ani si el 25. atuncea sper ca stie sa dispara repede. Daca el are 17 si ea 25 atunci taicasu este mandru de ellaughing). Mai in gluma mai in serios cam asa este

| DeEeA_2049 a răspuns:

Da care e treba lor? Ce vor acum sa nu mai faci asta doar ca te-au prins parintii ei? Ete, na! Ei cum o fac?

| Thunderstruck a răspuns:

Ca e ceva f natural...

| amalia_4709 a răspuns:

Pai ma asigur sa nu ma prindawinking

| BlackVeil a răspuns:

Nu exista scuze... iti iei chilotii si sari pe geam! ^_^

| MenCool a răspuns:

II zici asa ...nu e cea ce pare doar visatilaughing apoi il loveste cu ce ai la indemana il duci inapoi in pat si continuati actiunea

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Ca ai vrut copiilaughingrolling on the floornu nu glumesc ati vrut amandoi sa simtiti senzatia ( rolling on the floor )

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Ati vrut sa simtiti senzatia ( laughing )

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Ii zici ce ma*a vr si tu acum? Iesi afara si lasa-ma dracului in pace sa fac si eu s*x!rolling on the floorlaughing

| MEMO a răspuns:

Frate se mai intampla singura scuza este sa :
-Fuugi si sa vi peste o zi doua cu un buchet de flori la parinti eiwinking.
Bafta

| jedi_8834 a răspuns:

Hai si voilaughing la mai marerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DEci... Am fost acolo. 2 pariniti mau apostat cu niste intrebari. Iar eu am zis: " EA MA OBLIGAT". Iar tatal m-a scos in suturi din casa. Eu m-am chinuit mult sa o regulez si el mi-a dat afara. Pai ce facem ori **** ori numai ****. Doamne ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-as spune:
-Mama si tatal meu au spus ca pot. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti baiat nici o problema daca esti fta mai naspa. incerca sa le arati ca ai gresit si ca iti pare rau.

| trenuletucretu a răspuns:

'this isn't where i parked my car' laughing)

| Leon_6129 a răspuns:

"What? She tripped! Fell! Landed on my dick!"

| dina_3149 a răspuns:

E ceva normal sa faci sex nu-i nimic rau in aceasta!