| anonim_4396 a întrebat:

Holla! Am o durere de cap ingrozitoare... aseara am baut vreo 500 g whisky straight face Am luat o fiola de algocalmin dar nu'mi trececrying Ce sa fac?
PS: scuze categoria. Multumesc:*

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bea o bere si/ sau suc de portocale.Esti deshidratata! Fereste-te de cafea.Sanatate!

| LNK a răspuns:

Odihneste-te. Nu mai sta la calculator, pentru ca nu te ajuta. Incearca sa dormi sau sa-ti faci o baie calda, ar trebui sa te ajute.

| andrutzic a răspuns:

O aspirina

| kuka a răspuns:

Pai ce poti sa faci...sa te inveti minte
si data viitoare cand mai bei, sa tii minte sa iei aspirina aia inainte sa te culci, nu cand te trezesti. :}
peace