| NiCu_6128 a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/PuStHaN/6e81dbc9acb048 ce ziceti e frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

Este o fata frumoasa. Toate fetele sunt frumoase in felul lor, in mod special cele inteligente.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Nu conteaza asta. Daca tu o placi atunci e totul ok. Te intereseaza asa mult ce cred altii despre ea? Presupun ca e prietena ta... ca altfel nu cred ca ai fi pus melodia asta. Cum am spus, daca tie iti place asta este tot ce conteaza. happy

| Mihaela a răspuns:

Daca vrei parerea mea, ti-o spun. Nu, nu e frumoasa.

| ayda66 a răspuns:

Arata bine dar sunt altele si mai dragute big grin