| WecKy_3981 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=QPRBETifuIo&feature=youtu .be
Nu sunt un DJ cu experienta ci este prima mea melodie
Am facut o melodie (gen trance) si vreau sa stiu ce parere aveti despre ea.
Este prima mea piesa.
http://www.youtube.com/watch?v=QPRBETifuIo&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Asculta Goa Gill, fi atentr la melodii si poti sa inveti multe, incearca sa faci o melodie care sa semene cu a lui si asa o sa inveti mult mai usor. ca program poti folosi cubase, este foarte bun si profesional

7 răspunsuri:
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Mai bine ai asculta Goa Gil daca vrei sa auzi un trance adevarat: http://www.youtube.com/watch?v=WVCsm0VIDcs

| WecKy_3981 explică (pentru BraticeviciBogdan):

Intr-adevar nu cred ca se poate numi chiar trance.Dar nu stiu sigur ce poate fii considerata asa ca ca am scris trance

| BraticeviciBogdan a răspuns (pentru WecKy_3981):

Nu prea pare trance ce ai facut... soryy
momentan lucrez la un proiect, cateva mel DubStep si dupa vreaus a incep alt proiect trance... poate o sa te ajute cu ceva cepa ce termin

| WecKy_3981 explică (pentru BraticeviciBogdan):

Multumesc mult pentru ajutor!

| WecKy_3981 explică (pentru BraticeviciBogdan):

Folosesc deja cubase.
multumesc din nou pentru ajutor

| BraticeviciBogdan a răspuns (pentru WecKy_3981):

Asculta Goa Gill, fi atentr la melodii si poti sa inveti multe, incearca sa faci o melodie care sa semene cu a lui si asa o sa inveti mult mai usor. ca program poti folosi cubase, este foarte bun si profesional

| ARSENÁL a răspuns:

Pe melodia ta, se poate face dragoste si (ori) sex? Intreb pentru ca ai postat intrebarea la categoria D/S laughing

| WecKy_3981 explică (pentru ARSENÁL):

Depinde cu cine faci sex...
Daca faci sex cu frigiderul atunci se poate