| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

I-am dat băiatului pe care il plac mărțisor si el a spus multumesc daca el a spus multumesc inseamna ca nu o sa imi dea de 8 Martie mărțisor?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ce contează? Oricum după ce logică ai dedus asta? Logica de curcă beată?

| deeeaqq a răspuns:

De când se dau mărțișoare la băieți? rolling on the floor)))))
Eu nu știam, scuze. Luminează-mă și pe mine, te rog.

| OMFGConrad a răspuns (pentru deeeaqq):

În regiunea Moldovei așa este. Pe 1 primesc băieții și pe 8 primesc fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa primesti un lins pe fata.

| ElPocho a răspuns:

Poate primesti flori de 8 martie, sau ceva mai semnificativ smug

Răspuns utilizator avertizat
| ioanapisocea a răspuns:

Ba da, stai chill.