| fcatalin01 a întrebat:

I-am gresit foarte mult prietenei mele asa incat se vede cu mine destul de rar acum dupa ce ne-am despartit imi spune ca are nevoie de timp ca are nevoie sa se gandeasca ca nu stie ce e cu ea. Eu am fost foarte gelos si irascibil am avut cateva momente in care am dat cu pumnii in pereti pentru ca nu m-am controlat nu mi-am respectat o anumita promisiune si in final m-a lasat. Acum de cand ne-am departit i-am dus flori ma port cu ea gingas si incerc sa o conving sa vina inapoi si sa imi dea sansa sa ma impac cu ea sa-i demonstrez ca merit iubirea ei. Ea ma iubeste dar ii e frica sa se impace cu mine spune ca m-a iertat dar inca nu vrea si ca are nevoie de o pauza. Cand stau langa ea mai mult timp incepe sa planga. Sa fiu sincer o iubesc foarte mult si vreau sa ma impac cu ea dati-mi o idee sau ce cuvinte sa-i spun sa o impresioneze pentru ca ea se tine mai distanta de mine si eu chiar imi doresc sa fiu acolo langa ea si sa o luam de la inceput

2 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Trebuie sa o cunosti bine ca sa stii ce o imprezioneaza.Dc nu o intrebi ce poti face.Scriei o scrisoare daca tie frica sa o intrebi in fata.Numa u sti cum e relatia voastra si ce anume ar impresionao. Poate nu e genul de fata care se cumpara cu cadouri, u o cunosti, sau ar trebui.Trebe sa-i demonstrezi ca te-ai schimbat.Sa faci o chestie care n-ai vrea sa impartasesti cu ea.Sa-i dezvalui un secret.etc Bafta

| neutrino a răspuns:

Trimite-i in fiecare zi un buchetel de flori si o scrisoare de dragoste.