| ganton a întrebat:

I. Fetelor, ce inaltime preferati la un baiat? (adica nr. minimum de cm)

II. Dar constitutie?
1. Slabanog (sa aiba picioarele mai subtiri ca voi rolling on the floor
2. muschi (nu culturist, ci maini groase, picioare incat pantaloni sa nu stea pe el ca pe gard)
3. sunt complexata asa ca imi iau grasan ca ala nu o sa ma insele

Mentionez ca nu-s nici pitic, nici slabanog si nici gras. Deci nu-s complexat sau ceva intreb in general na laughing.

17 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca eu am 1.70 sa fie putin mai inalt ca mine.
mai bine slab dect gras.
sa aiba putere ca degeaba are muschi cu proteine daca nu poate sa ridice nici o sticla cu apa.

| NickiMinaj a răspuns:

minim 1, 70, iar maxim 1.85. ca si constitutie prefer om normal : nici culturist, nici ultimul schilod. si nu mi-as lua niciodata grasan ( chiar si aia au potential sa insele).

| PrecioussGirl a răspuns:

I. Intre 1.65 si 1.78 cam asa.
de obicei nu prea ma intereseaza daca e slab sau un pic solid. sa nu fie obez atata tot.
daca are si muschi f bine daca nu ok. thinking

| alylove15 a răspuns:

Inaltime 1.70 minim si maxim 1.80...si 2.cu muschii

| Swallow a răspuns:

Sa incepem laughing :
1.1,70-1,80 [deci nut rebuie sa fie unul dintre piticii Albei ca zapada, insa nici o girafa big grin] trebuie sa fie mai inalt ca mine fireste happy
2.sa aiba muschi, repet MUSCHI~ nu grasime. happy trebuie totusi sa fie puternic-fireste nu exagerat big grin dar ca sa te poata ridica in brate [nu pe una de 90 de kg -pe aia precis ca nu va putea]

Sunt si baieti slabi si frumosi care nu inseala, trebuie doar de cautat happyDaca nu-l iubesti si iti e scirba de el degeaba, mai bine unul sa te insele straight facesad

| Acadeeeaa a răspuns:

1.75 minim:d
maxim 1.85
pai sa fie nici gras nici slablaughing

| Lora a răspuns:

Mmm inaltime nici pinguin, dar nici prajina intre 1, 70 si 1, 90 e ok
Imi plac mai mult baietii putin mai facuti decat scandurile de gard,nu-mi place sa-i atarne pantalonul ca si cum ar fi facut pe el,dar nici sa-i intre prin toate partile moi gen gay, ci sa i se aseze hainele bine pe el.
Fara complexitate de ce ai fi tu pentru el complexata, atata timp cat el nu se simte complexat de felul in care arata.Deschide ochisorii mari si vaneaza doar papusi de baieti.

| Dia a răspuns:

|. Sa fie mai inalt ca mine, clar. eu am 155 cm deci el peste 160 cm.
II.2 binenteles, asta ar alege orice fatalaughing. Dar mie imi plac si muschiuletzii, asa ca daca nu are muschiuletzi, cand iesim la intalnire facem atletismlaughing! Glumeam, Oricum cand te indragostesti de un baiat nu mai tii cont de chestiile astea oh go on
byebye:*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

No coment~=p

Răspuns utilizator avertizat
| Alecsa4u a răspuns:

Pai inaltime nu prea conteaza, deoarece eu sunt mai mica la inaltime.si el sa aiba de la 1.70 asa.in sus.dar pana pe la 1.82.ca altfel am arata ca.laughing.
Imi place sa aiba muschiii=p~.asa mediu.sa i se vada patratelele si muschii la mainiblushing.si picioarele iti dai seama ca nu mai subtiri ca ale mele.
Hmm.cam atat.si apropo daca se poate mai creol asa.blushing. adica nu alb ca varul.ca nu imi place deloc:-&.batting eyelashes

| ganton explică:

Nu-s complexat. Am 180 si ceva laughing.

| ganton explică:

@ChioruL da, cu mama ta de fapt. cand nu imi cere sa ma cak in gura ei sta pe TPU si pune intrebari big grin

| ganton explică:

@ignore muschii au proteine oricum. asa cum grasimea e alcatuita din lipide asa muschi din proteine (sau ma rog, cu ajutorul lor).

| Bezea a răspuns:

Te-a vazut ChioruL...Ironic nu?

| ScOrpi a răspuns:

I. Maxim 1.80
II. 1. Nu imi plac slabanogii. Daca are cat de cat carnita pe el e ok. La inaltimea de 1.80 sa zicem sa aiba 70-75 kg.
2. Da, dar nu d-aia mari ca atunci cand se incordeaza sa ii crape tricoul.
3. Nu sunt complexata, nu am dc happy

| Sexiest a răspuns:

Maxim 180 si vreau sa nu fie nici monstru cu muschi sau schelet dar nici obez. Vreau sa fie normal