| ecristinamc a întrebat:

I.L.CARAGIALE SAU AL.I.CUZA?(PLOIESTI)Ce credeti ca ar trebui sa aleg? Am media 9, 13 si vreau la stiinte ale naturii dar nu stiu ce liceu sa aleg. Un sfat ceva, va rog?:O3 habar nu am ce sa aleg adica unii zic ca, caragiale este fooarte bun altii spun de cuza. voi ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Visecolorate a răspuns:

Eu sunt in caragiale la stiintele naturii. Mie una chiar imi place acum. In a 9a mi'as fi dorit sa ma mut, nu imi placea, pentru ca nu ma integrasem. Dar sunt fericita acum acolo si nu m'as transfera/muta pentru nimic in lume. Caragiale e un liceu bun, sunt pretentii, se si invata, dar e si distractie. Nu e inchisoare cum se spune. Depinde mult si de profi si colegi. Dar asa e peste tot. Pot sa te intreb unde ai invatat? big grin

1 răspuns:
| ecristinamc explică:

Dar problema e ca eu urasc uniforma din caragiale:-& si legat de asta.pana acum am invatat in Cuza.