| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Ia ziceti voi credeti in zodiac? eu una nu stiu ce sa cred

14 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Eu cred, pentru ca sunt caracterizata exact ca si zodia mea.

| adinescu a răspuns:

E o porcarie. daca il citesti si o sa zica "azi o sa i o cearta sau o problema la munca..."te face sa t gandesti la c a spus si chiar o sa se intample

| cutie a răspuns:

Porcarie bv adywinking

| alle529 a răspuns:

Cateodata cred si eu pentru ca scrie lucruri adevarate, da` cateodata nu, tot timpul imi citesc zodiacul si de multe ori imi scrie numai adevarulhappy

| sorin a răspuns:

Nu cred, poate ca uneori se nimereste sa se intample ce zice zodiacul dar atat.

| inna a răspuns:

Nu cred, desi uneori se mai potrivestehee hee

| ubitzika a răspuns:

Cateodata da cateodata nu

| ---droid-kid--- a răspuns:

Nulaughing
(idem ady)
daca il citesti si iti spune ca te vei certa cu iubitu/iubita(exemplu) stai cu gandu la asta si se va intamplatongue

| Viuvi a răspuns:

Eu nu cred.
Insa imi place sa citesc... din pura curiozitate...
zodiacu de zii cu zii nu se potriveste niciodata -parerea mea- insa caracterizarea generala cam 60% se potriveste, cel putin pentru mine!
Imi plac cele rautacioase care iti critica defectele pana te bufneste si pe tine rasul laughing

| zuzushi a răspuns:

Cred ca e un placebo happy
de ex: citesti azi: vei fii foarte energica si te vei intelege cu toata lumea. te gandesti la ce scrie acolo si toata ziua vei face exact cum scrie acolo
maine: vei da un examen si vei lua nota mica. daca vei da lucrare, te vei gandi la ce era scris atunci pentru tine si evident, nu vei face mare lucru.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred, daca citesti zodiacul in mai multe ziare, reviste etc...vezi ca difera, in fiecare scrie altceva.

| byenkutzyk a răspuns:

Si da si nuhee heeSi mie m-i se potriveste cateodatalaughing

| Vizitiul a răspuns:

"FIX-PIX"...ca sa vb civilizat. O mare porcarie, trebuie sa crezi in ce faci tu cu manutza ta...nu te gandii la prostii:-p.

| ioanapysycuutata a răspuns:

Da cred, eu sunt zodia fecioara si tot ce scrie despre zodie e adevarat!