| alesica a întrebat:

Idei de cadouri pentru iubit baiat care implinestte 19 ani?

Răspuns Câştigător
| Barbeqiu a răspuns:

Sa-l duci la cei place depinde de persoana tu o cunosti dul la un meci la un restaurant, camping, Cadou...ar fi frumos un lantisor cu 2 inimioare care se despart si sa simbolizeze iubirea. Acu depinde de persoana. fundita te rogbig grin

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

I-ai un vehicul!

| Nobodyy a răspuns:

Fa un album cu poze cu voi 2. happy

| AtlantisMe a răspuns:

Camasa,sacou, cravata. Tu sti mai bine ce ii place si in functie de ce ii place ii cuperi ceva.

| AndraTpu a răspuns:

Personalizeaza-i ceva cu voi 2 :)
Eu i-am pers iubitului meu un glob cu inimioare de pe un site www.Cadouri-funny.eu. Succes!