| alexutza003 a întrebat:

Idei de cadouri pentru un baiat va rog frumos

Răspuns Câştigător
| CristinaElena96 a răspuns:

O buna idee de cadou pentru baieti este un echipament sportiv. E evident ca exista posibilitati infinite de cumparare de cadouri tematice sportive. Role, skateboard, snowboard, echipament de baschet, echipament de fotbal, sau ceva legat interesele tinerilor pentru sport. E bine sa cumperi un brand pe care baietii sa il aprecieze;
# Electronicele sunt si ele o idee foarte buna de cadouri pentru baieti. In functie de bugetul tau de cheltuieli, exista o gama larga de cadouri electronice pentru baieti. Poti cumpara un mp3 player (nu neaparat un iPod, dar un mp3 player bun), DVD player portabil, un televizor chiar, o camera foto digitala, un telefon mobil. Gandeste-te cum arata un baiat cand vede ca a primit ca si cadou un telefon mobil pe care si-l dorea de mult timp. Probabil e cel mai fericit baiat din lume;
# Baiatul nu doreste sa practice sportul, dar nu il atrag nici electronicele? In acest caz, poti sa ii cumperi baiatului si carti. In prezent sunt mai multe carti disponibile acum decat in trecut. Tot ce are o carte de facut este de a-i pastra interesul baiatului pentru a le cite. Du-te intr-o librarie pentru a cere titlurile cele mai cunoscute;
# Ce ai zice de niste articole de imbracaminte? In ciuda caracteristicilor specifice necesare pentru cumpararea de imbracaminte, imbracamintea este genul de cadou superb pentru un baiat. Merita efortul unei documentari suplimentare;
# Un bilet la un spectacol (teatru, circ, spectacol de muzica, concert) e intotdeauna binevenit.
# Un bilet la un eveniment local este un mare succes cu baietii. De ce? Ei inca nevoie de cineva care sa ii poata duce acolo, asa ca biletul va fi apreciat. Dupa parerea mea sunt niste ideei bune, dar as vrea sa mai adaug ca daca ii iei prietenului tau ar fi frumos
ca cadou(scuze de cacafonie) un parfum, orice oferit din inima ta si cu drag succes mult draga mea:*

3 răspunsuri:
| deedeelina a răspuns:

Un ceas sau un portofel din piele love struck

| FirstState a răspuns:

O bratara de argint sau de aur, sau inel

| Gabica a răspuns:

Un sarut drept pe botik.