| anonim_4396 a întrebat:

Idei De Valentine`s Day
Una dintre ideile unui prieten de al meu (daca sunte-ti rusinosti) este asta :
http://www.youtube.com/watch?v=-yifN3XylgM

Al doilea lucru cu care ai putea impresiona;
un cadou, o cina romantica urmata de un film de dragoste >:, trandafirii nu trebuie sa lipseasca :)

Al treilea lucru, poti sa nu faci cele 2 lucruri dar trebuie sa fii langa persoana iubita sa ii arati cat de mult o iubesti

2 răspunsuri:
| KiTTyDoLL a răspuns:

Am vizionat si eu videoul tau pentru prietena ta si daca chiar ai de gand sa il oferi maine din cate am inteles din spusele tale nu te lasa e foarte frumos si cred ca va intelege cat de mult o iubesti.winking bafta multa tonguewinking

| pisicutza_7425 a răspuns:

Ii foarte fain vilmul...winking ...chiar senzational love struck. sper sa ai noroc ca si pana acum