| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de parerile voastre, vreau sa fac o declaratie video pentru iubita mea (aniversam 2 ani de cand suntem impreuna). Precizez ca i-am pregatit si alte surprize o cina romantica la cel mai de lux restaurant din oras. Am gasit si un clip pe youtube as vrea sa fie ceva de genul (clipul o sa mearga pe un proiector in acel restaurant ) : http://www.youtube.com/watch?v=-yifN3XylgM. Am vazut ca este facut de un dj, daca imi da-ti si mie idei ce as putea sa fac, vreau sa fiu original, sau daca stie cineva id-ul de la baiatul care a facut acel clip, as vrea sa il contactez.
DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Este minunata ideea! Bravo tie, inseamna ca fata este cu adevarat speciala si ca te face sa te simti minunat, important, iubit si foarte fericit! Si ea ar trebui sa se simta cea mai norocoasa fata din lume, deci asemenea gesturi sunt foaaarte rare, dar foarte superbe si minunate! Felicitari pentru tine, pentru ca esti asa de sufletist si nu te schimba. Cu siguranta va plange de fericire la surprizele tale, deci nu am cuvinte sa-ti spun cat de genial si sufletist esti!
Pey originalitatea vine din sufletul tau, nu ar trebui sa conteze ce efecte are clipul, fa exact ca acolo: pune niste poze frumoase de dragoste si adauga cuvinte care sunt speciale pentru ea. Pur si simplu exprima-te, gandeste cu inima, deschide-l si o sa-ti iasa un clip SUUUPER! Asta se face usor in Windows movie maker, cu siguranta cunosti un prieten de-al tau care se pricepe. Mult succes iti doresc si tine-ti relatia tot asa!

| Analytical a răspuns:

Mai exista persoane ca tine inca?! :O in 2012? :O deci sincer, ai toate laudele si aprecierile mele! as vrea sa te intreb cati ani ai? si sa iti raspund. pai daca vrei sa fi original, de ce ai nevoie de noi?hee hee e superba ideea, dar randurile fa-le sa vina din inima si daca pui suflet in ceea ce vrei sa faci cu siguranta iti va reusi! si acum te intreb, cum ai ajuns la cest stadiu? big grin ma refer atat de indragostit? trebuie sa fie deosebita fata sa fi ajuns sa te pierzi atat in prezenta ei! big grin imi place ca mai sunt persoane care stiu ce inseamna cua devarat dragostea si cat de minunat este sa ne simtim iubiti si apreciati! ai grija de ea si de voi, pentru ca meritati sa fiti fericiti! :*

| PeterAndrei21 a răspuns (pentru Analytical):

Multumesc, am 21 de ani, dar ce a facut baiatul ala m-a impresionat foarte tare, am aflat intre timp mai multe, si nu am lasat nici o clipa sa intervina monotonia sau plictiseala in relatia noastra. Ati vizionat acel clip pe youtube? am aflat doar ca are 16 ani, nimic mai mult, as vrea si un id daca ar putea cineva sa ma ajute?:-s