| SachiNeko a întrebat:

Ieri am iesit cu pritena mea, care a adus si cativa baieti cu ea. Chestia e ca acum imi place de unul dintre ei, dar el e mai timid si pana acum nu am mai intalnit baieti timizi. Nu a vorbit cu mine mai deloc, dar i-am prins privirea de cateva ori si s-a inrosit (ceea ce mi s-a parut foarte dragut). Asadar, nu sunt sigura ca ma place. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| kida_1642 a răspuns:

Pai roag-o pe prietena ta sub pretext ca vrei sa mergi la un suc.si spune-ii ca iti doresti sa ii invite si pe baietii care au fost data trecuta cu voi. daca va fi de acord si acolo va fi si baiatul de care iti place incearca sa intri in vorba cu el si sa aflii ce ii place.happy intreaba-l cu curaj despre cum sta in dragoste. si poate va veti imprieteni. si va iesi ceva mai mult decat prieteneie. succes