| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am stat cu iubita mea si am inceput sa o ating pe fund si sa o pipai, dupa un minut a inceput sa ii se vada sfarcurile prin bluza si sutien.Asta inseamna ca am excitat-o?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Asa dupa parerea ta sincera, cam ce crezi ca s-ar fi putut produce? Mai ales daca nici nu era prea frig. big grin

| Freya1 a răspuns:

Posibil

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu le incercam. Daca erau tari ca boabele de mura in parg, atunci era excitata. Daca erau ca boabele de zmeura prea coapta, nu laughing

Si eu zic ca DA.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da ai excitat-o.

| GoldenZenith a răspuns:

Da,pisi smug