| Marian_Burly_1987 a întrebat:

Ies cu o tipa de ceva timp... si de fiecare data ma conduce ea la statia de autobuz sau la metrou! sa insemne asta ceva? Astept parerile voastre.

2 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Pai ce mai astepti frate, daca si comportamentul ei cand e cu tine te face sa crezi ca te place... atunci o ai in mana, chestiune de timp!

| n1cknam3 a răspuns:

Pai nu poate sa insemne decat 3 chestii : 1. ii place de tine asa de mult incat ar fi in stare sa te conduca pana acasa si mai departe; 2. vrea sa scape de tine si vine pana la metrou sau autobuz pentru a se asigura ca pleci dracu o data de acolo si scapa de tine laughing; 3. e foarte paranoica si vrea sa se asigure ca nu o urmaresti pana acasa pentru a afla unde sta;