| duchamp a întrebat:

Il cunosc de doi ani si ceva, suntem din orase diferite! cred ca am ajuns sa il iubesc, am intretinut o data o relatie sexuala cu el. Nu suntem impreuna! cu toate ca eu mi-as dori din inima sa fim. e foarte incapatanat si depresiv ( cred ). Fosta lui prietena ( singura ) il vizita mereu, adica numa ea mergea la el, el la ea nu. Acum are el impresia ca eu trebuie sa fac acelasi lucru. Ii este greu sa se desparta de casa, foarte greu iese afara. Am fost la el in oras, si nu a venit sa ne vedem, asta m-a suparat foarte tare. Da semne ca tine la mine, ca mereu el e acela care ma suna, se baga in vorba etc... nu stiu ce sa mai fac sad il vreau langa mine. I-am spus ca merg la el, doar daca face el primul pas, si-mi arata ca tine cu adevarat la mine. dar ii este greu sa vina cu trenul, sau nu stiu ce are, efectiv nu stiu ce sa fac ca sa-l schimb sad AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| MadalinNedelcu a răspuns:

Chiar vrei sa ai o viata banala alaturi de el? Daca el acum cat e tanar nu are chef de nimic, d-apai cand o mai imbatrani.
Daca teiubea si tinea la tine nimic nu era imposibil, venea si de la Satu Mare sa te vada. Iti pierzi timpul cu el.

4 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Păi cred că poți să-l schimbi ușor;
curaj și găsești un băiat mai puțin ciudat și care îşi face timp pentru tine.

| duchamp explică (pentru WhatheWow):

Mi greu. nu am reusit sa-l schimb de atatia ani. si sa o fac acum? sad nu stiu

| WhatheWow a răspuns (pentru duchamp):

Niciodată nu-i târziu dar, mă rog, dacă tu nu vrei să iubești o persoană normală care știe să te aprecieze, atunci suferă în continuare că viața trece.

| Lik3BoSS a răspuns:

Clar,e dependent de mario