| anonim_4396 a întrebat:

Il sun pe prietenul meu (cu care m-am impacat,dar care nu renunta la pozele cu fostele din motivul ca au facut parte din viata lui, sunt amintiri..bla bla bla) de 5 ori pe zi (maxim) si vorbesc 5, 10 maxim 20 de minute la un apel si-mi spune ca-l stresez.voi ce credeti? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Everithyng1922 a răspuns:

De ce mai esti cu el? Daca se poarta in acest fel cu tine este clar, nu crezi?

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai s-a suparat de faza cu pozele acum. oricum nu stiu de cate ori il suni pe zi, dar poate asa e.sau..pur si simplu e suparat si are o perioada din asta.mai lasa-l putin cu telefoanele.

| sofisis a răspuns:

Da, esti stresanta.
Mai ales ca pentru el ti-ai castigat irefutabil statutul de carpa.
Te ia de proasta, te inseala, se poarta cu tien mai rau decat cu unu de pe strada si tot tu il suni? Si te-ai mai si impacat cu el? Geez! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are nevoie de libertate. Nu te agita din orice. Intelege-l...
Considera ca il sufoci si vrea sa ii acorzi mai multa libertate. Lasa-l pe el sa te sune, cand doreste si are starea necesara.
Abia v-ati impacati. Fii mai rabdatoare si intelegatoare.

| MiruD a răspuns:

Ce cred eu? Ca inca mai tine la ea. Si tu ar trebui sa il lasi. Isi bate joc de tine.

| manuel72 a răspuns:

Ce se intampla asa de important in timpul dintre doua apeluri? Ce aveti sa va spuneti? Tie ti-ar placea sa-ti stea cineva cu rasuflarea in ceafa? Din ceea ce spui, ai vrea sa-l ingradesti, sa-i stergi trecutul, sa-l supraveghezi...Tu ai renunta la pozele pe care ti le-au facut parintii cand erai mica? De multe ori cand nu reusim sa recuperam niste poze de pe carduri sau stick-uri facem imposibilul, murim de ciuda pentru ca sunt bucati din viata noastra asa ca nu mi se pare corect sa faci tu ordine in viata lui.Eu zic ca ar trebui sa-l lasi sa respire, sa nu-l mai controlezi si poate mai puteti salva ceva.

| Deliric95115 a răspuns:

Sa mor eu daca te inteleg.
DE CE IL SUNI FRATE DE 5 ORI PE ZI? EL NU ARE DREPTU` LA VIATA PERSONALA?

straight facestraight facestraight facestraight face

| AdelaD a răspuns:

Aoleo! Desparte-te de el! Nu il mai suna sa vezi daca el te suna!