| cristinutza20003 a întrebat:

Imi curge ceva alb pe chiloti? Ce e aia? Si de la ce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi secretia vaginala normala denumita leucoree, sau poate fi vorba de mucusul cervical care este produs de glandele care exista in colul uterin si a caror cantitate creste mult in perioada celor 5-7 zile ale perioadei fertile a fiecarui ciclu menstrual. Indiferent care este provenienta acea scurgere reprezinta ceva cat se poate de normal cu exceptia ''necazului'' ca iti pateaza chiloteii intre picioare. Pentru a nu ti se mai pata chiloteii ar fi indicat sa folosesti pe timpul zilei absorbantele subtiri de zi Discreet. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai o infectie.

| ShamelessQboy a răspuns:

Este secretie vaginala, este ceva normal, la unele fete este mai abundentă și este foarte gustoasă!