| Alisse21 a întrebat:

Imi place de ceva vreme de un baiat. L-am vazut 1 oara pe facebook. Nu ne cunoastem. am incercat sa ma bag in seama cu el de mai multe ori dar nu prea imi raspundea. O prietena de-a mea s-a imprietenit cu el. Si incearca sa ne imprieteneasca dar nici ea nu reuseste. Nu stiu ce sa ii mai zic. Este cu 1 an mai mare decat mine. Umbla numai cu fete urate rauuu! Nu suntem la aceeasi scoala. Chiar nu stiu ce sa mai fac. Nu prea cred ca as putea sa ii spun ca imi place de el. Ceva idei sau sfaturi? Ajutati'ma happy.

5 răspunsuri:
| Anastasiaaa a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu el in realitate si sa gasesti un subiect comun happy

| Alisse21 explică (pentru Anastasiaaa):

Pai nu avem cum sa ne intalnim. decat daca ne programam undeva sa mergem.

| Anastasiaaa a răspuns (pentru Alisse21):

Dar este din acelasi oras cu tine nu?

| Alisse21 explică (pentru Anastasiaaa):

Da.

| Anastasiaaa a răspuns (pentru Alisse21):

Pai asa va puteti intalni foarte usor