| alex11 a întrebat:

Imi place de o fata cu 4 ani mai mica ca mine si vreau sa imi dau seama daca ma place sau sa o fac sa ma placa cum? Si m-a "aparat" o data cand un baiat i-a facut ceva celei mai bune prietene a ei si prietena ei, s-a luat de mine si fata de care imi place i-a zis sa nu se ia de mine

7 răspunsuri:
| loundy a răspuns:

Vorbeste cu ea dar s-ar putea sa ii fie teama sa fie cu tine fiind mai mare cu 4 ani. Te poate placea dar sa nu vrea sa aiba o relatie de frica ca tu o sa ai si alte..."cereri"

| nutzu' a răspuns:

Sa inteleg ca ea este de abia in clasa I.
Tu ai facut misto cu intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu inseamna neaparat ca te place. Iesi cu ea la o plimbarica, numai voi doi si vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur te place, ramane sa te apropii de ea, dar incet fetele se sperie usor, vezi ce-i place, zambeste-i, vorbeste-i, si mai ales uita-te in ochii ei habar n-ai ce efect are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unei fete nu-i pace de mine dar mie imi place ce fac

| diana a răspuns:

Aici sunt de acord cu stii_tu...
Pai spune-i direct ca o placi, si vezi ce reactie are.

| alex11 explică:

A am 11 ani