| TaZManik a întrebat:

Imi place de o fata dar.nu stiu cum sa o abordez ca sa fiu cu ea este un spirit mai suparacios si putin timida! va rog dati-mi sfaturi!

Răspuns Câştigător
| de a răspuns:

Daca e timida, va trebui sa o iei usor!happy Mai intai vorbesti cu ea, pana o faci sa vorbeasca deschis cu tine si sa nu mai fie timida, iar apoiii spui ce simti! Bafta:*

funditabig grin?

2 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Daca vrei sa fi cu ea spune-i nu pierde ocazia.cine stie incercarea moarte nare.si pana la urma poatetio ia cineva inainte si o saty para rau ca de ce nu ai facut-o la timp...bafta!

| deneesh a răspuns:

Pai mai intai vorbeste cu ea pe mess sau pe facebook incearca sa afli de la pr ei ce crede despre tine incearca sa vorbesti cu ea sa faci glume sa te apropii ca prieten apoi incercisa o intrebi sau asahappy succes