| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata de varsta mea si nu stiu cum sa o abordez...ce sfaturi imi dati... funda+vot la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Fi tu insuti si fa-o sa se simta speciala.
Te pup, pa pa! :*

1 răspuns:
| madalinamadu a răspuns:

Pai daca nu ai vorbit niciodata cu ea ai putea incepe prin ai zambi, te bagi in seama cu ea, faci rost de facebook-ul sau mess-ul ei iar dupa aceea incepi sa vorbesti cu ea din ce in ce mai mult pana o inviti in oras iar de aici te descurci tu.Toata "smecheria" e sa fi tu insuti.Bafta!winking