| DangerF a întrebat:

Imi place de o fata din grupul cu care ies pe afara, dar mi-e frica, ca daca ma respinge poate o sa ne stricam relatia de prietenie. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MariannN20 a răspuns:

"if you trasform a friendship in a relationship you will lose both" sper ca ai inteles... eu in locul tau mi-as gasi alta, pentru ca dupa poate in viitor o sa va despartiti si o vei vedea mereu stii?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te risti nai de ales altfel pierzi

| Adry05 a răspuns:

ți se strică relația de prietenie și dacă sunteți împreună și vă despărțiți, so, dacă e mai importantă prietenia stai potol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei usor.nu te repezi la ea ca gasca in apa.Fii calm si bland.