| iAngel a întrebat:

Astazi este ziua mea si iubesc o fata foarte mult, ne intelegem bine, dar imi este frica sa ii spun ce simt pentru ca poate nu vrea si stricam si relatia de prietenie. Ce as putea face? In ce mod ar trebui sa ii spun ca o iubesc?

5 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ce tot pui intrebarea asta? ti-am dat deja un sfat destul de bun ieri, ce crezi ca`ti mai spun altii?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

In primul rand la multi ani si in al doilea rand daca acea fata e genul tau atuncea spune-i ca o placi ...Noroc

| jubike a răspuns:

La multi ani! Ar fi pacat sa strici o relatie de prietenie. Gandeste`te ca sa fiti iubitii pentru un timp dupa aceea va despartiti si unde duce asta...sigur nu la prietenia ce a fost odatawinking. Oricum tu alegi sa strici prietenia sau sa o pastrezi depinde ce vrei tu mai mult da gandeste`te bine ca e si un riscwinking.

| Elemer98 a răspuns:

La Multi Ani! Frate zii ce simti nu risti nu castigi.

| Ronaldo7_9651 a răspuns:

La multi ani! Poti sa o inviti azi la un suc... poti sa ii spui acolo ce simti pentru ea Noroc