| andrebarro a întrebat:

Imi place de o fata, iar azi i-a spus un coleg acest lucru.Eu m-am rusinat si am negat. Ea s-a suparat si nu prea a mai avut chef de vorba.Cum sa fac sa imi retrag cuvintele? Credeti ca ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| nataliaduchess a răspuns:

Pai trebuie sa o abordezi si sa ii spui ca iti pare rau si ca vreti sa va impacati.Incearca sa fi un gentleman cu ea, flirteaza si daca esti curajos sarut-o pentru ca asa ea sigur va fi a ta.Insa fa asta intr-un loc mai retras, pentru ca nu ai vrea sa te vada vreun coleg sau profesor. Funda?

6 răspunsuri:
| edy132 a răspuns:

Generatia asta de copii ce sa-i faci. Ia o doza de tupeu niste bile, adica ce ai tu in pantaloni ca duci lipsa si spune-i. Iesi cu 2 beneficii din chestia asta:
1)Daca si ea te place te alegi cu fata
2)Daca te refuza ramai cu satisfactia ca ai avut curaj sa-i spui si nu mai esti un molac timid.

| alin_9439 a răspuns:

Pai daca s-a suparat inseamna ca ii place de tine daca nu ii pasa radea oricum trebuie sa prinzi si u unic de curaj si sa ii zici ce s-a intamplat cat mia repede

| lila36 a răspuns:

O sa ii treaca asa a fost si cu mine si da s-ar putea sa te placa

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Eu zic sa recunostii si niciodata sa nu minti, ca sa-i placa si ei de tine. trebuie sa stai mai mult timp cu ea si de acolo va incepe sa ii placa si ei de tine happy

| MariaAlexandra1992 a răspuns:

Sti daca s-a suparat inseamna ca aceea fata chiar te place. Si sa iti retragi cuvintele pai eu stiu ar trebui sa fiti doar voi doi si sa-i spui ca te-ai rusinat si iti pare rau pentru ce ai zis si iti spun sigur ca ea te va admira pentru sinceritate. Iti urez mult noroc si multa bafta. Sa deveniti un cuplu frumos.

| MadaMadyCriss a răspuns:

Poi in primul rand, nu ai facut bine ca ai negat, dar daca a reactionat asa inseamna ca simte ceva pentru tine! ...trebuie sa-ti ceri iertare...Bafta!big grin