| rooney a întrebat:

Imi place de o fata la scoala, e cea mai frumoasa din clasa si ei i place de mine dar sincer sa fiu imi e cam rusine si ma emotionez mereu cand stau langa ea. AM NEVOIE DE UN SFAT, dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| alexandru1991 a răspuns:

Gandeste-te astfel. te place o placi, cu rusinea, cu timiditatea nu o sa rezolvi nimic. ia-ti inima in dinti si intreab-o, invit-o la un suc ceva, o plimabare si zii. Nu ai ce pierde daca o intrebi ci numai de catigat. E in favoarea ta. TU DECIZIwinking... Daca stai si nu raspunzi la oferta o poti pierde

3 răspunsuri:
| byg a răspuns:

Incercati sa va jucati la o ora de sport sau cand stati doar voi (clasa voastra )pe afara sa jucati adevar sau provocare (trebuie sa ai un prieten careia sa ii spui ca iti plece si sa iti dea ca provocare sa o saruti)si cand ajunge la ea sa spuna acelasi lucru. sper ca te-am ajutat:*

| AaL33xXx a răspuns:

Ia`o frumos de mana cu inima in dinti...du`o intr-un loc retras si vorbeste cu ea. spune-i cat de mult o iubesti.gaseste`i apelative.big grin.app sa nu o iei tare din prima ca imi palke de tine si din asteahee hee.ca dupa aia[...] pari dispereat.gaseste mai intai diverse subiectewinkingeu asa am facut.big grin.si a mers bine.winking. bafta.app. funda:S?:X

| MysteryMen a răspuns:

Pai sfatul meu e sa nu te rusinezi mai ales daca ei ii place de tine...acum depinde cati ani ai daca vrei si sti ca ii place de tine poti sa o intrebi daca vrea sa fie prietena tabig grin