| BuburuzaVesela a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa-i spun. Sfaturi?

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O inviti in oras ii platesti mancare si bautura, mergeti in club ii platesti consumatia va faceti de cap si rupeti patul, sfarsit

| UzOm a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ce poveste! Meriți un zece, fratelo!

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Avansurile difera de la varsta la varsta si de la situatia sociala la situatia sociala.
Conteaza daca este o vecina, o colega de scoala, de munca, o vanzatoare de la magazin. Ce varsta ai tu, ce varsta are ea. Daca stai de vb cu ea sau deloc.
Sfaturi. Sfaturi la ce?
Mai bine intrebai cu ce parfum sa te dai ca erai la fel de vag. (Sau vaga, dupa nume)

| antoniaidk a răspuns:

Nimic nu e mai sincer decat sa-i spui in fata printr-un mod frumos! sper ca nu esti fata dupa cum vad in numele tau!

| Ahatus a răspuns:

Cu dreapta nu mai merge?

| annonim677 a răspuns:

O inviti in oras la cel mai de fite restaurant mancati si cand vine nota de plata spalati amandoi vase toata seara si va cunoasteti si vorbiti etc etc te pricepi tu de acolo :d