| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata si vreau sa o cuceresc dar are prieten.
Sfaturi?(Fara : las-o ca are prieten)

FUNDA!

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Nenea nu te opri numai la 1na sunt o gramada evita unele situatii neplacute si orienteaza-te catre alte "bunaciuni"

| InnocentLoovee a răspuns:

Eu zic ca nu ar fi frumos sa te bagi avand in vedere ca are prieten. dar, daca vrei neaparat ai putea sa incepi sa vorbesti cu ea (daca nu ai facut-o inca), sa ii vorbesti frumos, sa ii fi aproape cand e suparata, pe scurt sa petreci cat mai mult timp cu ea. Poate sa ii dai si cate o floare din cand in cand. Sper sa te ajute. O fata are nevoie de cineva care stie ca o iubeste si e langa ea, de nimic mai mult!

| Darkmagic a răspuns:

Poti sa te imprietenesti cu ea...si atat, fara sa bagi iubeala big grin pana ce ea nu se desparte singurica de nenea ala cu care e.
Una care se desparte de actualul iubit pentru ca esti tu mester in cuvinte, frumos, destept si cu bani...o sa se desparta la fel de usor si de tine, pentru un nene MAI frumos, mai destept si mai...cu bani. big grin
Tu incearca sa-i desparti, dar intr-o situatie mai nasoala de atat nu puteai sa te bagi... happy

| TheBlackAng3l a răspuns:

Sfat: stai pe langa ea, glumeste, ajut-o, asculto...si cand se cearta cu actualul..hop si tu cu sprijin, sfaturi, etc...

| AlisPretty a răspuns:

Incearca sa fii mai bun ca iubitul ei ca ti la ea mai mult ca el