| flyproject a întrebat:

Imi place de o fata vb cu ea la tel se intereseaza de mine si eu de ea da zice ca ne intalnim altadata bine vb cu ea de o saptamana la tel pe mess de vreo 3 pe mess si cica de 2 saptamana s-a despartit de fostul? funda:p

2 răspunsuri:
| ionut7782 a răspuns:

Femeile in general dupa o despartire sufera o perioada deci trebuie sa ii acorzi timpul necesar de vindecare dar ai face bine sa stai in preajma ei si sa o incurajezi sa o faci sa rada sa uite totodata si pe tine te va ajuta fiindca femeia tine cont cine a fost aproape de ea si cine a sustinuto.deci da_i timpul necesar si fii langa ea de fiecare data cand ti se iveste ocazia si o perioada nu ii mai vb de iubire pentru ca atata timp cat sufera nu vrea sa auda de alta relatie.arata-i ca esti deosebit si ofera-i increderea ca intre voi nu va avea loc suferinta.succes

| pinkystyleツ a răspuns:

Wtf?!? Si ce ma-i astepti?:->