| andreea26062002 a întrebat:

Imi place de un baiat acesta mi-a cerut numarul de telefon.Ce pot sa fac ca ii spun ca ii plac sau cum sa ii arat asta? funda!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Suna-l.

| corina8508 a răspuns:

Dai beep-uri la 3 dimineata. Va sti ca te gandesti la el si va aprecia ca e-n mintea ta chiar si noaptea

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul convorbirilor ii dai de inteles prin anumite cuvinte, fraze sau idei schimbate ca iti place de el mai mult decat ar reprezenta o simpla prietenie. Bafta si succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca primul pas, sau invita-l tu la o intalnire, nimic nu poate fi mai evident decat acest lucru.

| Devilgrim a răspuns:

Daca ti la cerut dai.
Ce poti face ca sa te placa?
Poate ca deja te place!
Cum sa-i areti ca al iubesti prigatestei ceva de mancare carei place la el big grin
Parca era dragostea se cucereste prina gatit parca.
Bafta

| Clausd10 a răspuns:

Îi dai numărul de telefon, dacă ți l-a cerut. În acest mod îi dai de înțeles că și tu îl placi. Succes!

| EvaAnamaria a răspuns:

Întrebarea e: "De câți băieți îți place?" Nu de alta, dar deja e a treia întrebare în care vorbești de un băiat care îți place. laughing