| VanessaVaneeXo a întrebat:

Cum ii arat unui baiat ca il plac?
P.s: nu vreau sa-i spun..doar sa-i arat.

10 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Da-te la el

| Diana_7761 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el... sa te uiti la el pentru mai mult timp...contactul vizual face minuni, chiar daca este subestimat. Ai grija sa observe ca te uiti la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai vrea bietul sa inteleaga ca il placi daca tu nu-i vorbesti. intr-o prietenie ca si in viata de zi cu zi, ca si la serviciu, etc-trebuie sa existe Comunicare.

| anonimguy3 a răspuns:

Pai fa cum face o colega de-a mea de clasa care ma place:te bagi in seama cu el degeaba, faci glume cu el, ii mai dai o palma ca sa aiba motiv sa nu te lase in pacelaughing, si spune-i si tu la un moment dat ca iti place de el si daca te place si el veti fi impreuna, baftahappy

| ioana21S a răspuns:

Buna...eu as zice sa te comporti normal, fa ce simti, fara nici o retinere.Acorda-i mai multa atentie, fi mai grijulie cu el, nu uita sa zambesti din suflet cand il vezi...O sa deduca el ca il placi( daca e istet). Bafta!

| LorenaAnca a răspuns:

E foarte simplu! Cand sunteti in acelasi loc, cauta-i privirea iar atunci cand ai gasit-o zambeste-i putin si vezi ce face el. Sau, daca sunteti in acelasi grup de prieteni trimite-i cateva priviri scurte. Daca el spune o gluma fii atenta sa razi! Dar nu ca o obsedata. Destul incat el sa remarce faptul ca tu esti atenta. De asemenea poti sa ii faci si complimente! Poti sa ii spui ca ii sta bine frizura sau pantalonii etc. Daca faci asta sunt mari sanse ca si el sa zica ca si tu esti frumoasa sau ceva in gen. Partea importanta in asta e sa nu zici ca nu e adevarat. Spune frumos ''Multumesc!''. Baietii nu vor ca fetele sa fie nici prea modeste, nici prea ingamfate! Succes! Funda?

| ჯpLaNe a răspuns:

Eu zic sa te porti frumos cu el sa faceti schimb de replici dar nu prea apasatoare si cand te simti pregatita si nu mai e nimeni in jur sa-l saruti daca el continua inseamna ca si lui i-a placut

| AdyHytPower a răspuns:

Practic, te dai pe langa el, teoretic daca esti frumoasa ai sanse daca nu PA!

| 404namenotfound a răspuns (pentru AdyHytPower):

Te contrazic. Conteaza mai mult frumusetea interioara, oricum cea exterioara e trecatoare.

| zuzanca12345 a răspuns:

Fii atenta aici! vorbesti cu el si ii zici sa va intalniti la tine sau la el sau oriunde altundeva doar sa fiti doar tu si el, bun si acolo pam pam ii arati ca iti place de el, sunt mai multe moduri, oral, normal cum vrei tu