| ioana2011 a întrebat:

Imi place de un baiat cu care vorbesc pe mess si nu as vrea sa afle ca dupa nu stiu o sa spuna la toata scoala! va rog sa imi spuneti cum fac sa afle el dar sa nu spuna nimanui!

Răspuns Câştigător
| Ododododo a răspuns:

Incearca sa pari dezinteresata cand colegii vostrii va privesc te duci la el sa il intrebi daca vrea sa mergeti nu stiu undeva recomandat(un loc retras) daca te intreaba fata x ori baietul y ce ati vorbit tu spui frumos ca aveai nevoie de ceva de la el(guma,pix, stilou, caiet) ceva asa o sa poti sa scapi de transi ca sa zic asa.
Trebuie sa te asiguri ca te place si daca totul merge va fi totul de la sine si va merge mai simplutz

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Mai cresti un pic, ca ai timp si de iubit. Acu' bucura-te de copilarie.

| Alexciordas a răspuns:

E tot una ca inerci sa afle el sau ca ii spui tu...
Daca vrei sa afle... Te uiti la el.
Il bagi in seama tot timpul
Vorbesti cu el.
Si ii zambesti

| rechinosu a răspuns:

"gura lumi sloboda"nu apleca ureche la ca vorbeste lumea, parerea mea.

| ioana2011 explică:

Plzzzz

| amy_3939 a răspuns:

Prima oara in ce clasa e?

| LoveMusic_1659 a răspuns:

Pai cand vorbesti cu el uite-te in ochii lui, cand il vezi zambeste.i, poarta-te cu el mai frumos decat te porti cu altii, uite-te la el din cap pana in picioare (dar cand te vede el ) vorbeste cu el cat mai des, asa o sa prinda multa incredere in tine mai ales incearca sa fii mai speciala decat celelate de exemplu daca toate ii spun ca vb urat tu incurajeaza.l spune-i sa faca ceaa ce simnte el ca vrea sa faca. sper sa.l castigi :*

| larisa_3778 a răspuns:

Help me!