| AnKa1995 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din clasa, dar la scoala nu vorbeste cu mine decat daca il intreb eu ceva, pur si simplu ma evita. am facut rost de id lui dar nici nu apuc sa vorbesc bine cu el si iese de pe mess (mai mult sta pe invizibil). as vrea sa-i spun ca il plac dar mi-e frica de reactia lui si de ce o sa spuna ceilalti din clasa. oare sa fie din vina mea ca iese de pe mess sau ca nu ma baga in seama?
spuneti-mi si mie ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

Nu il stresa.Il poti testa.Eu zic sa faci o mica pauza din discutiile cu el, si daca se baga el in seama, sigur se infiripa ceva, insa daca nu-ti mai zice nimic, e clar ca nu vrea sa aiba nici o tangenta cu tine.Am trecut prin experiente asemanatoare. Daca continui sa te bagi in seama, s-ar putea ca tipul respectiv sa te ignore in cel mai naspa hal.Crede-ma nu vrei sa fii in ipostaza asta.Bafta la cuceriri happy

1 răspuns:
| AnKa1995 explică:

Am uitat sa mentionez ca in ore se uita la mine si cand vorbesc din cand in cand cu el imi zambeste
ce sa mai cred? thinking