| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat dar el nu vrea sa fim prieteni.
El zice ca are iubita dar nu il cred dar eu il iubesc foarte mult.
Si as vrea sa fiu iubita lui dar eu cred ca nu ma place.

7 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Suna mai mult ca o poveste, nu ca o intrebare... Probabil e timid baiatu, dar fi sigura mai intai daca are sau nu prietena... Adica, daca are, n-ai ce sa mai faci.

| JustmeV a răspuns:

Nu te baga in relatia lui cu prietena sa.
Tie ti-ar placea sa se bage cineva intre tine si un baiat? Nu cred. Cum zice @neutrino, nici tie nu ti-ar placea sa fi cu un baiat pe care nu il placi.
Dupa cum te exprimi esti o fetita mica, deci ai timp, si sunt mii de baieti in lume fara prietena.winking

| neutrino a răspuns:

Tu ai accepta sa fii iubita unui baiat pe care nu-l placi? In cazul tau, baiatul te-a respins politicos, fin, si tu trebuie sa accepti realitatea.

| sofisis a răspuns:

Pai daca el nici nu vrea sa fiti prieteni si insista ca are iubita....cam ce ai mai putea sa faci? Asa dupa tine...
Nimic. Move on.

| grab a răspuns:

Incearca sa il imbarligi cu fizicu, prinde-l la o intalnire de grup, imbraca-te mai sexy si stai numai pe langa el, atinge-l, fa-i apopouri si zambeste-i pe sub gene. cand se lasa seara, saruta-l pe obraz si atinge-l cu tot corpul asa uitandu-te in ochii lui. oi avea si tu avantajele tale ca femeie, imposibil sa nu cada in plasa.
succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ii placea de tine ce scop avea sa te minta? Normal ca nu te place din moment ce a zis nu.
Las' ca esti fata mare, gasesti tu altul caruia sa ii sugi...banii.