| thebest_6021 a întrebat:

Imi place de un baiat. Dar nu stiu cum sa-i spun. Ajutati-ma! Si lui ii place de mine si vede dar...nu stiu cum sa-i ziccryingAjutor! Dau fundacrying

Răspuns Câştigător
| Bya_1568 a răspuns:

Buna :* eu cred ca ar trebui sa iesiti impreuna sa va plimbati sau sa jucati ceva si iti garantez ca nu va rezista mult timp si iti va sp daca vrei sa fii cu el, asta doar daca sigur te place big grin pup :*

3 răspunsuri:
| thebest_6021 explică:

Joaca adica...

| Bya_1568 a răspuns:

Ma refeream sa jucati diferite jocuri de excall mearti, reme, table, etc.

| Bya_1568 a răspuns:

scuze nu am fost atenta big grin...Ma refeream sa jucati diferite jocuri de ex: - carti, reme, table, etc.