| becristina a întrebat:

Imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun ajutati-ma

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Draga pupici, imi placi!

| andreea_1536 a răspuns:

Deci cred ca pe TPU s-au pus peste 300 de intrebari identice cu asta...eu m-am saturat sa raspund la copilarii din astea de 300 de orihappy

| Fn1613 a răspuns:

Te rog frumos din toata inima mea sa nu faci greseala sa-i spui in fata sau sa-i spui altei prietene pentru. ca si eu am facut la fel si cand respectivul baiat a aflat nu-l interesea si incepea sa se poarte urat sau sa ma evite... dar poti sa-i arati putin, discret, sa-l faci sa te iubeasca si daca merge, e bine! sper ca te-am ajutat! wave