| PISIPISI14 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca el ma place.ce e de facut?

6 răspunsuri:
| maryngeorge a răspuns:

Poti vorbi cu el si sa-i spui ce simti fata de el, iti ei inima in dinti si te duci la el

| h3r a răspuns:

Să-l întrebi, de unde-ai vrea să știm noi?!

| DarkBlood32 a răspuns:

Vezi dacă-ţi dă semne. Dacă nu, n-ai dreptul să obligi pe nimeni să te suporte.

| Cristiann25 a răspuns:

Ii arati vrabiuta si daca te place sigur sare pe tine!

| GrilDollllllll a răspuns:

Da-ti foc!

| MrUnknown a răspuns:

Nu e prea greu sa-ti dai seama daca te place sau nu, nu crezi? Sau cel putin din cate stiu eu, fetele mereu isi dau seama de ceea ce simt baieti, daca le simpatizeaza etc. Iesiti la un suc, la o plimbare in parc, comunicati mai mult si vezi ce se intampla.

Succes happy.