| andreea2201 a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar nu stiu daca el ma place.Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Te asigu ca nu e asa. Daca e chiar asa de prieten cu tine -cel mai apropiat te va intelege. Chiar si daca nu o sa fie rap oki, nu are cum sa se supere.Si fi un pic atenta.Un prieten care iti devine iubit te inseala greu -te asigur pentru ca nu vrea sa para un nesimtit in ochii tai.Dar daca nu te place nu va accepta sa fie cu tine pentru ca tine la tine ca la o pritena si nu o sa vrea sa isi bata joc.Eu zic sa vb totusi cu el, pana la urma nu are de sa se supere, tu nu ai nici o vina ca il placi -daca nu vrea asta e -tot asa o sa fiti -daca va intelege-ti asa de bine cum spui tu.

2 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Te asiguri ca te place-Iesi cu el in Oras si bati apropouri -o sa observi nu e asa de greu.

| andreea2201 explică (pentru Danysan):

Faza e ca suntem prieteni buni si nu cred ca m-ar privi cu alti ochi... apoi daca ar afla ca il plac cred ca m-ar evita si nu am mai fi prieteni

| Danysan a răspuns (pentru andreea2201):

Te asigu ca nu e asa. Daca e chiar asa de prieten cu tine -cel mai apropiat te va intelege. Chiar si daca nu o sa fie rap oki, nu are cum sa se supere.Si fi un pic atenta.Un prieten care iti devine iubit te inseala greu -te asigur pentru ca nu vrea sa para un nesimtit in ochii tai.Dar daca nu te place nu va accepta sa fie cu tine pentru ca tine la tine ca la o pritena si nu o sa vrea sa isi bata joc.Eu zic sa vb totusi cu el, pana la urma nu are de sa se supere, tu nu ai nici o vina ca il placi -daca nu vrea asta e -tot asa o sa fiti -daca va intelege-ti asa de bine cum spui tu.