| euuuuuuuuuuuu a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu daca ii place si lui de mine, adica tot timpul se uita la mine si se cam tine dupa mine, nu prea am vb, ce trebuie sa fac... p. s. am aflat ca are prietena ca vb cu ea la tel in timp ce statea langa mine sau cred ca era gagik lui? ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| nicusor19 a răspuns:

Buna Bubbleshappy
Daca iti place de acel baiat, cel mai bine ar fi sa gasesti o oportunitate(o ocazie) si sa vorbesti cu el.
Incearca sa lasi timiditatea deoparte si spune-i baiatului ce simti pentru el, dar fa-o mai discret sa nu creada ca esti inebunita dupa el, ca asta nu e binehappy
Daca baiatul are prietena, ar fi bine sa te gandesti ce vei face, poate este si genul de baiat care umbla dupa mai multe fete, si nu-tiar placea sa afli mai tarziu ca este si cu tine si cu altahappy
Mult succes si mult noroc in dragostehappy "Dragostea are multe fete"

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sa iti vezi de treaba, lasa baiatul in pace!

| Pissy a răspuns:

Da`l incolo.Gaseste altu`. nu te mai tine dupa el. daca te place o sa te caute el :*

| vlad210 a răspuns:

E posibil sa te placa. daca il placi si daca ai tupeu te duci si ii spui personal, daca nu vorbesti cu o prietena sa vorbeasca in locu tau cu el si sa afle daca si el te place. daca te place sa nu te combini cu el pana nu se desparte de prtn lui. Sper ca te-am ajutat funda :* pls