| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa 5a, (si lui ii place de mine) iar eu sunt in clasa 6a. Il cunosc foarte bine. Un singur lucru care ne desparte este cel al unei relatii mai apropiate. Ce ar trebui sa fac atunci cand sunt in preajma lui, pentru a avea o relatie apropiata?

2 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Sa te "apropii" mai mult de el? Sa-i spui ca-l placi? Ti-ai dat singura raspunsul. happy

| miki_9062 a răspuns:

Ma u in clasa a6a pui intrebari din astea pai eu intr-a a6a priveam la desene, dintr-a 6a sa ai prieten mi se pare prea de tot