| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Imi place de un baiat din fosta scoala.si lui ii place de mine dar nu prea stie cum sa ma abordeze si mie imi e frica sa fac primul pas sad deci l-am facut o data. ultima data de fapt sad a fost un fel de banchet(stau in alta tara) si eu ieseam cu o colega din scoala(se sfarsise banchetul) si el era singur in fata scolii si fuma. apoi el i-a zis colegei mele pa a imbratisato( asa facem toti intre noi) apoi s-a uitat asa la mine.eu parca stiam ca n-o sa-l mai vad niciodata de acum incolo si am facut eu primul pas el statea pe loc si nu stia ce sa faca si cand m-am indreptat spre el sa il imbratisez el mi-a zis ceva de genu" vino aici" si apoi ne-am imbratisat si am plecat cu prietena mea... oare am procedat corect? straight face

2 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant explică:

El se duce sa lucreze si eu ma duc mai departe la scoala.am zis deja ca stau in alta tara oh go on si aici e altfel sistemu.si nu m-a impresionat ca a zis vino aici.n-am inteles intrebarea.in fnwinking si putem comunica pe facebook. si eu nu is obisnuita sa fac primul pas nu o sa.i cer nr de tel unui baiat nicioadata:O daca mi-l cere el pe al meu sau daca mi-l da el pe al lui asta e altceva.

| CezarAjutorul a răspuns:

Pai Life... Daca simteai mult pentru el trebuia sa stai cu el si sa-i ceri telefonul sa poti comunica cu el mereu.Si nu te impresiona daca a zis vino incoace sau ca tea inbratisat. Poate o sa fiti la acelasi Liceu nu se stie.Si trebuia sa stai cu el.Srry