| Aly359 a întrebat:

Imi place de un baiat. El e cam nesimtit ca sa spun asa cum sa i-o dovedesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi. pentru inceput. vorbesteii. fii dulce cu el.
Cand are probleme ajutal. chiar daca e nesimntzit. te ignora.sau chesti de genu.
Apoi dupa ce ai mai multe tangentze cu el ii poti spune. ceva de genuu. Stii. eu am inceput sa tzin la tine. am vrut sa-ti spun mai demult dar nu eram pregatita. nu stiam cum sa o fac. Si te poti oprii. sa vezi reactzia luii. poate fii una buna. sau una in care sa-ti spuna ca te vrea doar ca amica.

Depinde si de ce gen este el.=).

Sper ca te-am ajutat:*>big grin

5 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Faci si tu un misto, cum ar fi jucati adevar provocare sau procente si rogi o prietena sa il provoace: Te provoc sa imi ziici daca iti place de Alinawinking funda?

| edy132 a răspuns:

In ce sens e nesimtit? Cu tine? Poti sa ii spui in fata tare si clar. Daca crezi ca se va supara lasa-i un mesaj anonim pe o hartie ceva.

| edy132 a răspuns:

Daca te placea se purta frumos si se apropia cat mai mult de tine. Nu ai de ce sa iti pirzi timpul cu el.

| cataaa a răspuns:

Zi. i in fata ca e nesimtit sau ce te mai deranjeaza la el

| Aly359 explică:

Vorbeste cu colega mea de banca dar cu mine nu. cand eu i-am spus ca nu are toti neuronii el a spus ca eu nu-i am anul trecut a aflat ca o colega il place nu a mai bagat-o in seama ma place sa u nu funda