| Dyenutza159357 a întrebat:

Buna prieteni. Imi place mult un baiat dar e din Suceava ( Si eu din Vaslui) Ii tot spun ca-l iubesc dar el spune sa eu dovedesc cu adevarat.Cum sa fac asta? Avand in vedere ca suntem cam departati..nu am idee cum sa-i demonstrez. Multumesc oricum! :*

Răspuns Câştigător
| SyndicateX a răspuns:

Termina nu il iubesti, nici macar nu il cunosti, el poate minti ce vrea. Cunosc multe cazuri de genul el pacalea fata ca o iubeste, se intalnea cu ea o data pe saptamana doar pentru sex. Exact ca in cazul tau, vorbeau pe mes, la telefon, cam etc. a prostit-o sa faca sex cu el. Iti spun eu sigur ca o sa regreti mie mi-a povetit o tipa cum a prostit-o unul pe net ca o iubeste etc. si la varsta de 15 ani a facut sex anal cu el, acum regreta ca a fost proasta si tot timpul plange cand povesteste si nu si-a dat seama decat dupa ce a aflat ca mai umbla cu o tipa ca el de fapt isi bate joc de ea.asa era si ala parea ingeras, barbatul perfect

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

N-ai cum să iubești pe cineva cu care nici nu ai stat împreună...

| GeorgyGirl a răspuns:

Pai nu stiu cum poti sa il iubesti de la distanta pentru. ca nu stiu de cate ori v-ati intalnit si daca chiar il iubesti si el nu te crede treaba lui ce vrea sa te arunci de pe un bloc! i clar ca vrea sa faceti sex si atat

| SyndicateX a răspuns:

Nici cum? Vezi ca vrea doar sex de la tine, stiu la ce o sa se ajunga la situati de genul el o sa se vada cu tine doar cand vrea sa faca sex nimic mai mult. L-ai cunoscut fata in fata?

| Dyenutza159357 explică:

Pai vorbim des la web..la telefon si stim cum aratam. Dar nu cred ca e genul. Si tot nu stiu cum sai dovedesc. sad

| SyndicateX a răspuns (pentru Dyenutza159357):

Termina nu il iubesti, nici macar nu il cunosti, el poate minti ce vrea. Cunosc multe cazuri de genul el pacalea fata ca o iubeste, se intalnea cu ea o data pe saptamana doar pentru sex. Exact ca in cazul tau, vorbeau pe mes, la telefon, cam etc. a prostit-o sa faca sex cu el. Iti spun eu sigur ca o sa regreti mie mi-a povetit o tipa cum a prostit-o unul pe net ca o iubeste etc. si la varsta de 15 ani a facut sex anal cu el, acum regreta ca a fost proasta si tot timpul plange cand povesteste si nu si-a dat seama decat dupa ce a aflat ca mai umbla cu o tipa ca el de fapt isi bate joc de ea.asa era si ala parea ingeras, barbatul perfect

| Dyenutza159357 explică:

Ok... Mersi mult. puppy dog eyes