| SpecialGirl18 a întrebat:

Imi place de un baiathappy...Noi vorbim asa pe mess si la scoala stam si radem impreuna dar cand sunt eu si inca o fata de exemplu o baga mai mult pe fata aia nu inseama nu neaparat ca o place.Si as vrea sa`mi spuneti va rog ce credeti ma place sau nu?sad Si daca nu cum as putea sa ii atrag atentia sau sa-l faca sa ma bage mai mult in seama.Va rog fara raspunsuri la misto. Funda:*

7 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Draga te place dar probabil nu vrea sa neglijeze si pe celelalte persoane din jurul lui si mie mi s-a intamplat asta. Cere-i mai mult ajutorul,petrce-ti timpul mai mult cu el,spune glume cu haz si razi la glumele lui,zambeste-i pasional,intreaba-l daca ii place cum te imbraci,discutati despre moda,masini,fotbal si lucruri care ii fac placere,cere-i ajutorul la teme,suna-l si mai invita-l pe afara sau al teren sa jucati handball,bascket, roaga-l sa te invete pool, stai pe langa el si cere-i ajutorul si intreaba-l despre lucrurile care ii plac

| karinamark a răspuns:

Fa-te dorita! Incepi prin a devi=enii prietena lui cea mai buna apoi u ii dai nici un semn de viata 4-5 zile nici pe mess si nici la scoala apoi reincepi sa vorbesti cu el dar treptat si vezi ce reactie are happy

| Madyupsik a răspuns:

Daca intretine oarecare legatura cu tine pe mess si daca la scoala comunicati asta inseamna cA deja nu ii esti indiferenta, si poate ca incearca sa te faca geloasa cind ii atrage atenta alteia. Am un sfat pentru tine pentru al atrage incearca sa ii devii o persoana apropiata si fal sa iti simta lipsa.Fii cu el cit mai vesela si cit mai draguta si atunci la sigur va fi al tau.
Succes

| Alinnnnnna a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa! asta e clar, nu ar avea dc sa o bage in seama mai mult pe cealalta persoana care ses afla cu tine cind va vedeti.Incearca sa fii mult mai zimbitoare,si nu-i arata ca te deranjeaza asta)din contra ai putea sa te faci intrebata, si la un moment dat sa te dai la oparte, facindu-i sa creada ca vorbesti la telefon de exemplu.Curaj.te pup

| dey12 a răspuns:

Pai intreaba-l si uh mai multe chesti dupa vei vedea reactia...pai ca sa te bage in seama trebuie ca sa il inviti la un suc la o petrecere... o plimbare orice.

| Andreamiss a răspuns:

Din puntul meu de vedere ai trebui sai atragi atentia prin ceva daca simti ca te place.
Si sunt sigura ca te place! De ce? Pentru ca te evita si cand te vede cu o alte fata i se face rusine. Ar trebui sa sati de vorba cu el si sa-i spui ca il placi! Daca raspunsul va fi pozitiv sau negativ nu stiu de merita sa incerci daca il placi! : )

| corinaioana28 a răspuns:

Buna iti recomand si www.lenjerie-fantasy.com au preturi bune si produse super sexy.Iar despre echipa lor numai laude:) promti,seriosi si ffff amabili.ii recomand!