| fantasy01 a întrebat:

Sall tPu! Este un baiat la scoala de care imi place! In ultimul timp nu ma mai baga in seama! Cum as putea sa ii atrag atentia? (fara sa ma duc si sa vb ca el) Dau fundita si voturi la raspunsuri rapide

P. S: E in clasa ca mine

Răspuns Câştigător
| bianca_5600 a răspuns:

In ultimul timp.ai spus ca nu vrei sa vb cu el.pun pariu ca si el a simtit ceva pentru tine dar in loc sa-ti spuna a ascuns asa cum faci si tu.a vazut ca il eviti si a pieddut sentimentele sau a gasit pe altcineva.

1 răspuns:
| marinteodora a răspuns:

Roaga o fata sa il intrebe pe cine place