| antonietta a întrebat:

Imi place de un baiat, si cred ca si prietenei mele ii place de el, desi ea are iubit, si el i-a zis prietenei mele ca lui nu ii place de nimeni momentan, dar nu stiu ce sa cred, deoarece el vorbeste mult cu ea prin mesaje si la telefon, dar si cu mine e draguthappy. Cum sa fac sa imi dau seama de care ii place?

6 răspunsuri:
| Maditzaa16 a răspuns:

Jucati adevar sh provocare ca prietenii vostrii laughing Si pune p una dn pr tale sa ii dea provocare sa sarute una dn voi 2 asa iti dai seama laughing
Un joc dee copii dar nu poti sa ii scrii scrisori si chestii foarte infantile laughing

| ppr a răspuns:

Bate-i apropouri baiatului, dar sa nu pari disperata.sau mai bine vorbeste cu prietena ta si rezolvati problema big grin

| kalibra21 a răspuns:

Ii zici prietenei tale: "fa, tu ai prieten, valealaughing"

| antonietta explică:

Ppr, ce apropouri sa ii batbig grin.

| antonietta explică:

Kalibra 21 : de parca ar fi atat de usor, e my bff.

| antonietta explică:

Mi-am dat seama de care ii place, ii place de prietena mea, a spus-o cu gura lui, asa mi se intampla mereu.sad