| AlexandraHadarean123456 a întrebat:

De ce nu vorbeste cu mine?
De ce? Eu il plac,nu stiu daca el ma place.
Vorbim de cateva luni, in total ar fi 2 luni sa zicem.El tot ma baga in seama,si chiar imi placea, ma indragosteam de el mai mult...si mai mult...si mai mult
Acum,nu prea imi mai trimite mesaje pe skype,pe telefon.
Stiu, lucreaza toata ziua pana la 12 noaptea,dar de ce nu imi vorbeste? Prietena cea mai buna a mea vorbeste cu el, si ii trimite mesaje parca...nu sunt geloasa,nici nu o sa fiu,pentru ca ea vorbeste in fiecare zi cu mine.

Oare s-a saturat de mine,sau trebuie sa ii acord eu o sansa?
Acum vineri,i-a transmis un mesaj prietenei mele daca ma simt bine...i-am trimis si eu mesaj ca il salut, dar el n-a zis nimic.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te consideră o amică, nu prietena lui.
Pa, pa.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Sau si-a gasit pe alta? realitatea e mai dura, stiu happy

| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

In loc de a astepta un mesaj pe Facebook, Telefon, Skype..Ai Incercat sa il suni tu? Eu spun ca merita incercat...

| AlexandraHadarean123456 explică (pentru AlexandruGeorgeNita):

Da,asta am facut.
Si el unde e?

| ygr3ku a răspuns:

Parerea mea, renunta la a te limita la mesaje pe skype, facebook, yahoo, etc. Ai doua picioruse care te pot duce acolo unde iti zboara gandul. Unde iti zboara tie gandul acum? Ai vazut? Ia imbraca-te si fa o plimbare pana la el, nu strica sa faci putina miscare. Cat despre conversatia ce va urma...aici nu ma bag, tine doar de tine ce reusesti sa ii vorbesti! Dar daca e asa serioasa treaba, nu da cu piciorul!

| Jojiza a răspuns:

Cauta-l si tu, aclara situatia cu el si vezi-ti de viata ta daca nu iti corespunde. Scurt si la subiect

| Xtasy_Marshal_1992 a răspuns:

Eu aici o sa imi expun punctul meu de vedere ca barbat (invidual nu generaliza). Cand ma intereseaza o fata o bag in seama cat de tare si de mult pot, daca te-a bagat in seama o perioada inseamna ca la un moment dat s-a simtit atras de tine, dar daca spui ca vorbeste cu prietena ta m-ai mult decat cu tine...nustu ce sa zic. Ai putea totusi incerca sa vorbesti cu el. Prietena mea actuala nu m-a bagat in seama primele 4 luni dupa care a venit ea la mine si logic ca am acceptat (fa tu primul pas nu strica). Si avem o relatie frumoasa si lunga de 3 ani