| yunkky a întrebat:

Imi place de un baiat si el ma place am numarul lui de telefon si el pe al meu, dar nu ne-am vazut nicioadata(decat prin webcam). Credeti ca ar trebui sa ma despart de el sau sa pastrez relatia si de ce.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Eu sunt impotriva relatiilor virtuale,nu pentru ca ar fi ceva rau,dar, personal, prefer sa am omul iubit langa mine.Sa-mi pun capul pe umarul lui, sa-l iau de mana si sa simt ca pot cuceri tot pamantul. Poate ca pe voi va desparte distanta mare si atunci, e tare greu. Spui unui monitor si unei tastaturi ce simte inima ta...Chiar daca in cealalta parte e omul drag.Nu te simti foarte singura deodata? Inchizi calculatorul si ramai doar tu.Mie mi-ar fi greu.Depinde de voi amandoi daca rezistati in felul asta, daca nu apar gelozii si neincredere.Raspunsul la intrebare este numai in inima ta, daca rezisti sau nu.Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

In primul rand vad ca nici tu nu esti hotarata in aceasta privinta. Tu acum trebuie sa te gandesti bine. Eu consider ca relatiile la distanta nu duc nicaieri si ca ar fi bine sa te desparti de el, pentru ca nu o sa mearga. Nu stiu cum poti fi cu cineva pe care nu l-ai vazut decat la web, nu sti nimic despre el. Sau daca sti, esti sigura ca nu te minte? Eu ti-am spus parerea mea, acum e treaba ta ce vrei sa faci.

| FucktheSystem a răspuns:

Poi ce relație? Adică voi sunteți împreună și nu v-ați vazut decât prin web? Mai bine vă dați și voi o întâlnire undeva, să vorbiți și să vă cunoașteți mai bine și după tu decizi dacă vrei să fiți împreună sau nu...

| Phutui a răspuns:

Ma omori cu zilelaughing adica *** e aiurea, sa ai o relatia cuineva pe care nu ai vazut-o...adica nu se poate numi relatie.