| Anto3457899 a întrebat:

Imi place de un băiat si el ma place dar nu știu ce sa fac daca sa i spun ca si eu il plac sau nu mergem la sala împreuna

Răspuns Câştigător
| KamiKaze31 a răspuns:

Hei, asculta aici, asa am fost si eu intr-o situatie ca tine, si crede-ma, am stat o luna pana aceea persoana m-a cunoscut.
Stiu, mi se pare ciudat da pentru o persoana iubita si draga ai face multe.
Eu zic sa vorbesti deschis cu el, sa ii spui ce simti cu adevarat, si el o sa aprecieze, si asa o sa iti spuna si el tot. sper ca te-am ajutat, BAFTA!

FUNDA?

4 răspunsuri:
| kavasaki99 a răspuns:

Spune-i direct

| Damonana a răspuns:

Eu zic sa-i spui..pentru ca s.ar putea sa regreti ca nu ai facut.o. Nu iti face griji ca o sa te respinga sau ceva..adica chiar daca o va face iti va zice frumos nu va fi un nesimtit..asa ca nu ai de ce sa.ti faci griji.
Sper ca te.am ajutat:*

| AnonimusTeo123 a răspuns:

M-ai vorbeste cu el si uitate-n ochii lui. Daca nu merge sunei direct! Nu ai ce sa pierzi.

| Cutekittycatlove11 a răspuns:

Ar trebui să îi spui ce simți pentru el, nu îți fie jena. Pentru că poate mai târziu vei regreta. Dacă el te place nu cred că te va refuza. happy